Language: TR English

Yasal UyarıYasal Uyarı

BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. SİTEDE BULUNAN METİN VE/VEYA GÖRSEL İÇERİKLER REKLAM AMACI GÜTMEMEKTE OLUP, ÖN BİLGİLENDİRME AMACI TAŞIMAKTADIR. BU GÖRSEL VE/VEYA METİN İÇERİKLER HİÇ BİR TIBBİ YA DA EVDE UYGULAMAYA DAYANAK OLUŞTURMAZ. BU SİTEYİ ZİYARET EDEN KİŞİLER YASAL UYARI METNİNDE YER ALAN HUSUSLARI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR.

BU SİTEDE BAHSİ GEÇEN UYGULAMALARIN DR. ASLI ERALP MUAYENEHANESİ'NDE YAPILAN UYGULAMALAR OLDUĞU ANLAMI ÇIKARILAMAZ. HİÇBİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR TIBBİ YA DA EVDE UYGULAMA İÇİN ÖNERİ VEYA DAYANAK OLUŞTURMAZ. DR. ASLI ERALP MUAYENEHANESİ'NDE YAPILAN HİÇBİR UYGULAMANIN TANITIMI VEYA REKLAMI NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR. BU SİTENİN ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR. BU UYARILARI KABUL ETMİYORSANIZ SİTEDEN ÇIKMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.


Doktorunuza Sorun

WhatsApp

Instagram

YouTube

Lazerle Ben Tedavisi

Medikal Cilt Bakımı

Kimyasal Peeling

Doktorunuza SorunYorumunuzu Gönderin


Biz Sizi Arayalım